Docela dobrý věci se dějou na planetě Zemi, když dáváme pozor...na lidský život!

Pohled k nebi
Dnes jsem šel do práce pěšky a procházel pod Hlávkovým mostem, kde se pod betonovou střechou mostu na podstavcích pilířů, který podpírají magistrálu, utábořily party bezdomovců. 
Matrace, deky, plynový vařiče, dým z cigaret, chrchlání, krabicový víno ve špinavejch dlaních. hluboce jsem se styděl. nevím proč. pracuju, jsem zdravý, žiju poměrně šťastně. nevím proč. možná mě má Bůh raději, než je, možná ne. možná Bůh není, možná je.
 Věděl jsem jenom, že bych měl vyndat z těch zasranejch uší ty zasraný sluchátka, jako když vcházíte k někomu do bytu, protože tohle byl jejich byt, to veřejný prostranství, ty profukující prostory s dvěma stovkami ledovejch mužiků, s ocelovou beznadějí šedivýho betonu a tak jsem vyndal ty sluchátka a snažil se projít s co největší úctou, kterou jsem byl schopen a nedívat se pohoršeně nebo povýšenecky, což je tak svůdně snadný, tak strašně jednoduchý a neuhýbat pohledem, ale zároveň tím pohledem nesoudit. a jedna ženská z tý party, mohlo jí bejt 40 nebo 70 mi ten pohled oplatila. pohled bez odsudku a řekla mi PŘEJU DOBRÝ DEN.

Popřál jsem stejně a všechno ze mě spadlo. jakýpak odsudky, povýšenectví, strachy.

Všichni jsme lidský bytosti. taková blbost a já z toho budu duchovně žít měsíc. Docela dobrý věci se dějou na planetě Zemi, když dáváme pozor...


Jirka, originál sociální sítě


Je tu více povídání......==>     jděte na Město Praha!
ZDE JE OBSAH JAKO ŠTÍTKY ...klikem otevři

Den pro tebe Příroda Verše Zlatá střední cesta Fotografie Flejberk Sociální sítě Motivace Dobro a jeho světlo Podzim Ptáci Slunečné ráno Bůh Slunce Humor a vtipy nebo moudra Les Léto Přátelé Sluneční toulky v přírodě Zrcadlo Cesty Krajina Lidský život Slunečné odpoledne Stromy Deprivace a skupinová hloupost Internet Jaro Pavel Kysela Životospráva Genius loci Novinky v hudbě O zdraví Pošta pro vás Slunečný den Dětství Pohádka Rozum Všímavost Zdraví u Křížku Čaj o páté Astronomie Boží muka Cestování Cruise Rekreace Dovolená Dopisy Děti Květy Moudrost Otčenáš Ptačí zpěv Sdílení Soukromé Velikonoce Vlčí mák Zahrady Amerika Ateroskleróza Deprese Homeless Krizová linka Maturita Meditace Music and Humor Sluneční erupce a aktivita Sociopatie Spánek Stáří Světlo U řeky Učitel Vánoce Zima 776833333 Alcatraz Allison Crowe Android Beethoven Symphony Bouře Charlie Chlad zimy Cholesterol Cibule Deprivanti Deštivý den Diamanty Dobrý vtip! Drahé kameny Drogy Historie Humor Hvězdokupa Hyperkinetická porucha Jordánsko Kalifornie Kapradí Karel Kryl Karikatura Kongres Konopka obecná Kontakty Korsika Koza domácí Kozy Anglonubijské Krásné ženy La Roux Lesní jahody Lovecký pes Memy Mireille Mathieu Modrá knížka Modříny Moldau Smetana Moudra Moře Máj Měsíční noc Obama Online Osobnost Petra Pippa Placebo Poezie Prostřeno Radost Sammuel perský kocourek Slovensko Smartphone Sršeň Stehlík na štětce Strakapoud Suguperge! Sdígilígim naga wegeb! Svatba Syrenia The Cranberries - Zombie The Moon Měsíc U vody USA Vajíčka Vanessa Mae Vinná réva Vlaštovka Vojenská služba Vtipy bubble nebula studentské Úsměv Český ráj Římská mythologie Škola

CO SE TADY ČTE NEJVÍCE

Vybraný příspěvek

Dobrý den úsměv ven...!

Princezna s úsměvem online... Cestujeme s úsměvem a online!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...