Docela dobrý věci se dějou na planetě Zemi, když dáváme pozor...na lidský život!

Pohled k nebi
Dnes jsem šel do práce pěšky a procházel pod Hlávkovým mostem, kde se pod betonovou střechou mostu na podstavcích pilířů, který podpírají magistrálu, utábořily party bezdomovců. 
Matrace, deky, plynový vařiče, dým z cigaret, chrchlání, krabicový víno ve špinavejch dlaních. hluboce jsem se styděl. nevím proč. pracuju, jsem zdravý, žiju poměrně šťastně. nevím proč. možná mě má Bůh raději, než je, možná ne. možná Bůh není, možná je.
 Věděl jsem jenom, že bych měl vyndat z těch zasranejch uší ty zasraný sluchátka, jako když vcházíte k někomu do bytu, protože tohle byl jejich byt, to veřejný prostranství, ty profukující prostory s dvěma stovkami ledovejch mužiků, s ocelovou beznadějí šedivýho betonu a tak jsem vyndal ty sluchátka a snažil se projít s co největší úctou, kterou jsem byl schopen a nedívat se pohoršeně nebo povýšenecky, což je tak svůdně snadný, tak strašně jednoduchý a neuhýbat pohledem, ale zároveň tím pohledem nesoudit. a jedna ženská z tý party, mohlo jí bejt 40 nebo 70 mi ten pohled oplatila. pohled bez odsudku a řekla mi PŘEJU DOBRÝ DEN.

Popřál jsem stejně a všechno ze mě spadlo. jakýpak odsudky, povýšenectví, strachy.

Všichni jsme lidský bytosti. taková blbost a já z toho budu duchovně žít měsíc. Docela dobrý věci se dějou na planetě Zemi, když dáváme pozor...


Jirka, originál sociální sítě


Je tu více povídání......==>     jděte na Město Praha!
CO SE TADY ČTE NEJVÍCE

ZDE JE OBSAH JAKO ŠTÍTKY ...klikem otevři

Den pro tebe Příroda Verše Zlatá střední cesta Flejberk Sociální sítě Fotografie Motivace Dobro a jeho světlo Podzim Slunečné ráno Bůh Slunce Léto Ptáci Přátelé Zrcadlo Cesty Humor a vtipy nebo moudra Les Lidský život Slunečné odpoledne Sluneční toulky v přírodě Stromy Deprivace a skupinová hloupost Internet Krajina Pavel Kysela Jaro Novinky v hudbě O zdraví Pošta pro vás Genius loci Pohádka Rozum Zdraví u Křížku Čaj o páté Životospráva Astronomie Boží muka Dopisy Dětství Moudrost Otčenáš Slunečný den Soukromé Všímavost Amerika Ateroskleróza Cestování Cruise Rekreace Dovolená Deprese Děti Homeless Krizová linka Maturita Meditace Mireille Mathieu Music and Humor Ptačí zpěv Sdílení Sluneční erupce a aktivita Sociopatie Spánek Stáří Světlo U řeky Učitel Velikonoce Vlčí mák Vánoce Zima 776833333 Alcatraz Allison Crowe Android Beethoven Symphony Bouře Charlie Chlad zimy Cholesterol Cibule Deprivanti Deštivý den Diamanty Drahé kameny Drogy Historie Humor Hvězdokupa Hyperkinetická porucha Jordánsko Kalifornie Kapradí Karel Kryl Karikatura Kongres Konopka obecná Kontakty Korsika Krásné ženy Květy La Roux Lesní jahody Lovecký pes Memy Modrá knížka Modříny Moldau Smetana Moudra Moře Máj Měsíční noc Obama Osobnost Petra Pippa Placebo Poezie Prostřeno Radost Sammuel perský kocourek Slovensko Smartphone Sršeň Suguperge! Sdígilígim naga wegeb! Svatba Syrenia The Cranberries - Zombie The Moon Měsíc U vody USA Vajíčka Vanessa Mae Vinná réva Vlaštovka Vojenská služba Vtipy Zahrady bubble nebula studentské Úsměv Římská mythologie Škola
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...